Hakkımızda

Grup Aura firması bünyesinde Bodrum’da inşaat sektöründe yeni bir konsept yaratmak düşüncesi ile 2012 yılında firmamız kurulmuştur. İlk proje olarak Bodrum’un göz bebeği Konacık beldesinde ACROPOL projesi ile sektöre ilk adımını atmıştır. Kısa zamanda gerek Bodrum gerek Türkiye ve yurtdışında ACROPOL projesi büyük ses getirmiştir, toplumun her ferdinden takdir kazanmıştır.

Tamamladığı ACROPOL ve PARK BODRUM projeleri ile Bodrum’a değer katan ve Bodrum’u uluslararası arenada temsil eden bir marka haline gelmiştir.

Sıradışı tasarımlar ve konforu kendisine ilke edinmiş Grup Aura, geliştirdiği projelerin tüm aşamalarını nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütmektedir. Projelerinde izlediği bu yol haritası sayesinde mutlak başarıyı kısa sürede yakalamakta ve müşterilerine daha yaşanabilir alanlar sunmaktadır.

Bodrum Konacık merkezli Acropol projesi ve Park Bodrum projesi ile bölgenin en farklı ve konforlu yaşam alanlarını inşa ederek sektördeki farkını ortaya koymuştur.

Projelerinin planlama ve şantiye aşamalarında, bölgenin konumunu ve özelliklerini göz önünde bulundurarak, bölgenin yapısına uygun yapılar üretmektedir.

2017 yılında merkezi Bodrum ve Yalıkavak olmak üzere 2 projeyi daha hayata kazandıracak olmanın verdiği heyecan içinde proje aşamalarına devam etmektedir.